A-
 A 
A+

Plastové okná  a dvere

Plastové okná a dvere sú vynikajúcou náhradou starých drevených okien, ako aj preferovanou voľbou pre všetky novostavby. Ide o výrobok, ktorý je tepelne nepriepustný, odolný a  s veľmi dobrou farebnou stálosťou. Veľkou výhodou je aj ich nižšia cena v porovnaní s drevenými alebo hliníkovými oknami. Okná a dvere dodávame od renomovaných výrobcov profilov Aluplast s kovaním MACO.

Veľmi jednoduchá údržba

Jedinou údržbou je pravidelné očistenie okien od prachu bežným saponátom (NIE abrazívne materiály alebo rozpúšťadlá). A raz  ich pravidelné mazanie. Nie je potreba okná inak ošetrovať alebo ich natierať.  Bližšie info  : Údržba okien

Starostlivo vyberajte výrobcu

Výrobok posudzujte podľa počtu skiel (dvojité alebo trojité) v dodávaných oknách a profilu okna, ktorý sa odlišuje hlavne podľa počtu komôr a celkovej hrúbky profilu. Vybraný profil má vplyv na fyzikálne vlastnosti samotných okien - ich tepelnú a zvukovú izoláciu. Dôležitým prvkom je aj druh a značka kovania použitého na okne.

Široká škála farebných možností

Už sa nemusíte báť klasických bielych okien. Samozrejmosťou jej možnosť vybrať si z niekoľkých farebných prevedení. Možnosti laminácie sú široké : jednostranná vonkajšia, obojstranná, alebo dokonca len vnútorná laminácia, vhodná napr. do bytových domov, ak nechcete rušiť vonkajší vzhľad, ale zároveň sa nechcete vzdať estetiky okna so vzhľadom dreva.

Izolácia versus mikroventilácia

Popri znižovaní tepelnej priepustnosti okien musia výrobcovia vymýšľať i dômyselné systémy mikroventilácia. Menšie priepustnosť totiž kladie vyššie nároky na pravidelné vetranie, mikroventilácia potom zaisťuje kontinuálny prísun čerstvého vzduchu do miestnosti.

 

ŠTATISTIKA NÁVŠTEV

mod_vvisit_counterDnes38
mod_vvisit_counterVčera69
mod_vvisit_counterTento týždeň434
mod_vvisit_counterMinulý týždeň634
mod_vvisit_counterTento mesiac1855
mod_vvisit_counterMinulý mesiac1859
mod_vvisit_counterSpolu226281

OTVÁRACIA DOBA

Pondelok: 7:30-16:00
Utorok: 7:30-16:00
Streda: 7:30-16:00
Štvrtok: 7:30-16:00
Piatok: 7:30-16:00
Sobota: 7:30-12:00
Nedeľa: Zatvorené

KONTAKTNÉ ÚDAJE

Riri - stavebná firma
Milhostov 181
075 01 Trebišov

tel.: +421 915 871 013

e-mail: riri.trebisov@gmail.com

AKO NÁS NÁJDETE?

Ak nás neviete nájsť, kliknite na mapku.